• ul. Belwender 3 32-566 Alwernia
  • Pon - Pt : 8:00 - 16:00
  • +48 12 653 41 42
  • Polski
  • English

Poza produktami sprzedawanymi pod marką EKO-MAS oferujemy również usługę produkcji i konfekcjonowania naszych produktów pod marką własną Klienta – producenta lub dystrybutora. Mamy w tym zakresie kilkunastoletnie doświadczenie, w tym produkcję pod markami największych polskich producentów chemii budowlanej oraz pod markami własnymi sieci handlowych.

W systemie marki własnej oferujemy obecnie produkcję mas gotowych: uniwersalnej masy szpachlowej i gładzi do agregatów oraz dwóch wzmocnionych gruntów: gruntu akrylowego uniwersalnego i gruntu akrylowego w formie koncentratu.

Możliwe jest przygotowywanie małych i dużych serii w dowolnych gramaturach, pod warunkiem dostępności odpowiednich opakowań na rynku. W przypadku mniejszych serii dostarczamy produkty w opakowaniach z naklejoną etykietą produktową, w przypadku większych zamówień istnieje możliwość produkcji dedykowanych opakowań dla Klienta (z nadrukiem).

Zapewniamy przy tym kompleksową obsługę, począwszy od dostarczenia próbek do testów wraz z niezbędną dokumentacją techniczną, poprzez zaprojektowanie opakowania aż po logistykę i organizację dostaw.

Stwórz z nami swój produkt!