• ul. Belwender 3 32-566 Alwernia
  • Pon - Pt : 8:00 - 16:00
  • +48 12 653 41 42
  • Polski
  • English

Od 1995 roku zajmujemy się produkcją profesjonalnej chemii budowlanej. Naszymi głównymi wyrobami są gotowe masy szpachlowe typu premium wytwarzane na bazie dolomitu: uniwersalna Gotowa Masa Szpachlowa GP-95 oraz gładź do agregatów Gotowa Gładź do Agregatów HD-97, produkujemy również gładzie sypkie (proszkowe) – START Gips Szpachlowy oraz FINISZ Masa Dolomitowa. Ofertę uzupełniają mocne grunty akrylowe: Grunt Uniwersalny GU-10 oraz koncentrat Grunt Koncentrat GX-12.

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem. Od wielu lat współpracujemy z hurtowniami i wykonawcami dostarczając im produkt najwyższej jakości. Nasze doświadczenie i jakość oferowanych wyrobów znalazły również uznanie konkurencji, czego dowodem są kontrakty, w ramach których wytwarzamy gotowe masy szpachlowe dla innych producentów sprzedawane pod ich marką. Zajmujemy się również produkcją chemii budowlanej w systemie marki własnej dla sieci handlowych i dystrybutorów.

Zakład produkcyjny Ekomas zlokalizowany jest wśród lasów, nad zalewem rekreacyjnym Skowronek w Alwerni. Taka lokalizacja jest możliwa dzięki temu, że nasza produkcja jest praktycznie bezodpadowa i przyjazna środowisku.

Dbałość o środowisko jest jednym z najważniejszych fundamentów naszej firmy. Strategiczne znaczenie proekologicznej produkcji znalazło swoje odbicie zarówno w samej nazwie firmy, jak i w nazwach oferowanych przez nas wyrobów. Nasze masy szpachlowe są wytwarzane na bazie surowca naturalnego – dolomitu.

Zdjęcia widoczne na tej stronie zostały wykonane w bezpośrednim sąsiedztwie naszego zakładu produkcyjnego