Producent mas szpachlowych od 1995 roku

Od 1995 roku zajmujemy się produkcją profesjonalnej chemii budowlanej. Naszymi głównymi wyrobami są gotowe masy szpachlowe typu premium wytwarzane na bazie dolomitu: uniwersalna Gotowa Masa Szpachlowa GP-95 oraz przeznaczona do nakładania maszynowego Gotowa Gładź do Agregatów HD-97.

Produkujemy również gładzie sypkie (proszkowe) – START Gips Szpachlowy oraz FINISZ Masa Dolomitowa. Ofertę uzupełniają mocne grunty akrylowe: Grunt akrylowy uniwersalny GU-10 i Grunt akrylowy koncentrat GX-12. oraz Grunt głęboko penetrujący PN-15.

Od wielu lat współpracujemy z hurtowniami i wykonawcami dostarczając im produkt najwyższej jakości. Nasze doświadczenie i jakość oferowanych wyrobów znalazły również uznanie konkurencji, czego dowodem są kontrakty, w ramach których wytwarzamy gotowe masy szpachlowe dla innych producentów sprzedawane pod ich marką. Zajmujemy się również produkcją chemii budowlanej w systemie marki własnej dla sieci handlowych i dystrybutorów.

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem. Od marca 2023 roku strategicznym partnerem i wspólnikiem naszej firmy jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Budowlane Łęgprzem.

Stawiamy na innowacyjność

Wciąż poszukujemy nowych dróg rozwoju. Od 2019 roku prowadzimy systematyczne badania nad nowymi produktami odpowiadającymi na potrzeby ich użytkowników.

Wprowadzamy innowacje w procesach technologicznych, wciąż pracujemy też nad nowymi produktami. W pracach korzystamy z wiedzy i doświadczenia wiodących instytutów badawczych w Polsce. Stale współpracujemy m. in. z Politechniką Krakowską oraz Instytutem Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie.

Ekologiczna produkcja, ekologiczne produkty

Dbałość o środowisko jest jednym z najważniejszych fundamentów naszej firmy. Strategiczne znaczenie proekologicznej produkcji znalazło swoje odbicie zarówno w samej nazwie firmy, jak i w nazwach oferowanych przez nas wyrobów. Nasze główne produkty – gotowe masy szpachlowe są wytwarzane na bazie surowca naturalnego – dolomitu i posiadają certyfikat środowiskowy EPD.

Więcej informacji na stronie Jesteśmy EKO