Producent mas szpachlowych

Ponad 25 lat budowania pozytywnych doświadczeń: od 1995 roku produkujemy masy szpachlowe i wyroby uzupełniające.  Dzięki specjalizacji oferujemy wyroby wyjątkowej jakości. Nasze główne produkty to gotowe masy szpachlowe premium oraz mocne emulsje gruntujące.

Nasze produkty

Nasze najważniejsze produkty to gotowe masy polimerowe oparte na wypełniaczach dolomitowych. Produkujemy również sypkie masy szpachlowe oraz wzmocnione emulsje gruntujące.

ZOBACZ PRODUKTY

Marka własna

Zajmujemy się konfekcjonowaniem mas szpachlowych i emulsji gruntujących w ramach kontraktów przerobowych – pod marką własną Klienta (w systemie Private Label).

WIĘCEJ O MARCE WŁASNEJ

Jesteśmy EKO

Dbałość o środowisko jest jednym z fundamentów naszej firmy. Gotowe gładzie szpachlowe EKO-MAS GP-95 i EKO-MAS HD-97 posiadają świadectwo deklaracji środowiskowej EPD.

WIĘCEJ INFORMACJI

Nakładanie masy wałkiem

Jest to szybka i wygodniejsza technika będąca alternatywą dla nakładania gładzi za pomocą szpachelki. Gładź nakładana wałkiem równomiernie rozkłada się na ścianie czy na suficie.

WIĘCEJ O NAKŁADANIU WAŁKIEM

Nakładanie masy agregatem

Masy szpachlowe mogą być nakładane za pomocą agregatów hydrodynamicznych. Jest to bardzo szybka technika, przeznaczona do nakładania gładzi na dużych powierzchniach.

WIĘCEJ O NATRYSKU GŁADZI

Gładzie dolomitowe a gipsowe

W ofercie EKO-MAS przeważają masy produkowane na bazie dolomitu. Wyjątkiem jest gips szpachlowy EKO-MAS START. Przyjrzyjmy się różnicom pomiędzy tymi produktami.

WIĘCEj O RÓŻNICACH

MASA DOBRYCH MOŻLIWOŚCI

Pracujemy wciąż nad rozwojem oferty mas szpachlowych.
Chętnie posłuchamy Waszych opinii i sugestii.

Napisz do nas!