Masy szpachlowe i grunty premium EKO-MAS można zamawiać wyłącznie w sieci współpracujących z nami hurtowni, jako producent nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Jesteśmy obecni w wybranych hurtowniach i sklepach budowlanych na terenie całego kraju, sieć sprzedaży jest obecnie intensywnie rozwijana.

Przy obsłudze większych inwestycji część współpracujących z nami hurtowni realizuje również dostawy bezpośrednio na plac budowy.

Istnieje możliwość dostarczenia towaru do wskazanej przez Państwa hurtowni, która nie posiada naszych produktów na stanie. W takim przypadku również prosimy o telefon, postaramy się uzgodnić warunki dostawy w Państwa imieniu.

Nasze produkty można znaleźć również w hurtowniach budowlanych zrzeszonych w grupie zakupowej siecbudowlana.pl, wykaz partnerów sieci można zobaczyć tutaj.

Zapytaj o dostępność w Twoim rejonie

W celu uzyskania informacji o dostępności produktów w konkretnej lokalizacji prosimy o kontakt z naszym Biurem Handlowym, tel. (12) 653-41-42. Wskażemy Państwu najbliższą zaopatrywaną przez nas hurtownię i pomożemy w organizacji dostawy.

Zachęcamy do skorzystania ze znajdującego się obok formularza.